Se afișează postările cu eticheta detinuti penitenciar margineni. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta detinuti penitenciar margineni. Afișați toate postările

duminică, 27 mai 2012

A luat cu el muzica dupa gratii !


Remus este unul dintre detinutii care isi ispasesc pedeapsa la Penintenciarul de Maxima Siguranta Margineni.Are 41 de ani si este din Brasov.
Muzica a ocupat intotdeauna unloc important in viata sa,fie ca relaxare,ocupatie sau terapie,in prezent.Inainte canta la chitara,castigand de pe urma pasiunii sale.In penitenciar a invatat sa cante si la orga."Eu sunt chitarist.