ZI de ZI o stire noua. Fii la curent cu tot ce se intampla in judetul tau,Cel mai tare blog din Dambovita,stiri de ultima ora,
Stiri Dambovita NEW
Se afișează postările cu eticheta orga. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta orga. Afișați toate postările
duminică, 27 mai 2012
A luat cu el muzica dupa gratii !
Remus este unul dintre detinutii care isi ispasesc pedeapsa la Penintenciarul de Maxima Siguranta Margineni.Are 41 de ani si este din Brasov.
Muzica a ocupat intotdeauna unloc important in viata sa,fie ca relaxare,ocupatie sau terapie,in prezent.Inainte canta la chitara,castigand de pe urma pasiunii sale.In penitenciar a invatat sa cante si la orga."Eu sunt chitarist.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
